Для справжнього поціновувача стилю важливо не тільки вибрати елегантний годинник, а й грамотно підібрати його розмір, щоб він гармонійно доповнював ваш образ. Стиль Тайм поділиться секретами вибору аксесуара, виходячи з розмірів вашої руки і зап'ястя.

Розмір циферблата годинника

Розміри чоловічих годинників

Підбір чоловічого годинника – це тонке мистецтво, в якому навіть найдрібніші деталі можуть внести значну зміну в образ. Розмір циферблата – один із ключових аспектів, який необхідно враховувати.

 1. Великий циферблат (діаметр 45 мм і більше): чоловіки, які прагнуть до виразних аксесуарів, оцінять годинник з великим циферблатом. Моделі з діаметром 45 мм і більше підкреслять вашу силу і рішучість, додавши сучасні нотки в образ.
 2. Класика середніх розмірів (діаметр 38-44 мм): для тих, хто віддає перевагу класичному стилю, годинник із середнім циферблатом - від 38 до 44 мм - ідеальний. Ці моделі легко поєднуються з діловими та повсякденними образами, надаючи вашому стилю вишуканої нотки.
 3. Тонкий циферблат (діаметр менше 38 мм): сучасні тренди підтримують вибір тонких циферблатів, де діаметр годинника становить менше 38 мм. Такі аксесуари надають образу легкості та мінімалізму, ідеально поєднуючись із сучасними тенденціями.

Розмір жіночого годинника

Також важливо врахувати розмір циферблата при виборі жіночого годинника, щоб підкреслити вашу жіночність.

 1. Великий циферблат (діаметр 39 мм і більше): сміливі та сучасні образи підкреслить годинник з великим циферблатом, створюючи впевнений і елегантний стиль.
 2. Середній розмір (діаметр 25-38 мм): середній циферблат стане чудовим компромісом, прикрашаючи образ універсальною красою. Цей годинник легко поєднується з різними стилями одягу.
 3. Маленький циферблат (діаметр 24 мм і менше): для ніжних і жіночних образів підійде аксесуар з маленьким циферблатом, де діаметр не перевищує 24 мм. Цей вибір підкреслить вашу вишуканість і витонченість.

Стиль Тайм пропонує різноманітність годинників для чоловіків і жінок, де розмір циферблата відіграє ключову роль у створенні неповторного стилю.

Вибираємо годинник за діаметром корпусу годинника: як виміряти

Діаметр корпусу – це не просто числове значення, це важливий параметр, який визначить, наскільки годинник матиме гармонійний вигляд на вашому зап'ясті.

 • Перш за все, виміряйте діаметр свого зап'ястя. Це перший крок до визначення ідеального розміру годинника. Майте на увазі, що вузьке зап'ястя може виграти на менших моделях, тоді як міцне зап'ястя може мати кращий вигляд із більшим годинником.
 • Різні стилі годинників мають різний вигляд залежно від їхнього діаметра. Якщо ви віддаєте перевагу класиці та елегантності, то, можливо, більш компактні аксесуари будуть підходити краще. У той час як любителям більш сміливих і яскравих образів можуть підійти моделі з великими корпусами.
 • Врахуйте, що чим більший діаметр корпусу, тим більше місця для різних функцій на циферблаті. Якщо вам важливі додаткові функції, як-от хронограф або додаткові комплектації, то більший годинник може бути більш відповідним вибором.
 • Слідкуйте за поточними трендами. У наш час популярні як мінімалістичні, так і виразні дизайни. Вибирайте діаметр, який відповідає не тільки вашим уподобанням, а й останнім трендам у світі моди.

Як вибрати розмір жіночого годинника за шириною зап'ястя

Годинник – це не лише аксесуар, а й стильний вираз індивідуальності. Однак, щоб він справді підкреслював вашу витонченість, важливо врахувати розмір корпусу та ширину ремінця. Таблиці від СтильТайм допоможуть вам обрати ідеальний розмір.

Розмір годинника

Розмір Годинника

Опис

Мініатюрні

Діаметр менше 24 мм

Стандартні

Діаметр 25-38 мм

Великі

Діаметр 39 мм і більше

Ширина Зап'ястя

Категорія Зап'ястя

Ширина (у см)

Вузьке

1.5 - 2.5

Середнє

2.5 - 3.5

Широке

3.5 - 5.0

Як виміряти ширину зап'ястя

 • Стрічка або нитка: Оберніть м'яку стрічку або нитку навколо зап'ястя, щоб визначити його окружність.
 • Вимірювання: Виміряйте отриману довжину стрічки за допомогою лінійки або вимірювальної стрічки.
 • Порівняння: Зіставте результат з таблицею, щоб визначити категорію вашого зап'ястя та ідеальну довжину ремінця.

Вибравши правильний розмір аксесуара і ширину ремінця, ви не тільки створите ефектний образ, а й забезпечите максимальний комфорт під час носіння.

Якої довжини має бути браслет на годиннику

Довжина браслета на годиннику також відіграє важливу роль не тільки в комфорті носіння, а й у загальному естетичному сприйнятті аксесуара. Стиль Тайм допоможе вам розібратися, як визначити ідеальну довжину браслета і створити гармонійний образ. Зараз ми відповімо на питання як же виміряти довжину браслета?

 • Визначте розмір зап'ястя: виміряйте окружність свого зап'ястя за допомогою стрічки або м'якої нитки. Запишіть отримане значення.
 • Додайте зазор: для визначення довжини браслета додайте до виміряного розміру 1–2  см. Цей зазор забезпечить комфортне прилягання і дозволить уникнути надмірного тиску на шкіру.