Ніщо не розкаже про Вас більше, ніж Ваш годинник
Графік роботи:

Пн-Сб 9:00-18:00
Нд 10:00-16:00

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр

Годинники Oris

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Особливістю наручних годинників Oris є висока якість і надійність. Не менш важливий фактор-стильний дизайн та інноваційні технології. Компанія виробляє як класичні чоловічі і жіночі моделі, так і спортивні хронометри, що завоювали популярність по всьому світу. Ви можете купити оригінальний годинник Oris в нашому інтернет-магазині Style-Time.

Розвиток фірми Oris

Історія швейцарського бренду Oris почалася в 1904 році, коли два молодих підприємця – Пол Каттін і Георг Шильд створили компанію Oris в місті Хольстен в Швейцарії. Назву вона отримала завдяки однойменній бурхливій річці, недалеко від планованого місця будівництва заводу. Сила течії, то як вода проходила через перешкоди і можливість загубитися в часі, спостерігаючи за її потоками, надихнула творців і дало початок одному з найвідоміших на сьогоднішній день брендів.

Протягом перших кількох років фірма виробляла кишенькові хронометри, а потім почала випускати і чоловічі наручні годинники. Її стрімкий розвиток до 1910 року досягло піку і було прийнято розширюватися. Штат збільшився до 300 співробітників, що дозволило надавати аксесуари за кордону Швейцарії.

Весь час роботи офіційне виробництво годинників Оріс було орієнтоване на створення кращих механічних моделей на власному заводі. Завдяки своїми стараннями в 1925 році компанія Oris стала одним з найбільших виробників автоматичних годинників в Швейцарії, випустивши свій перший автоматичний годинниковий механізм. У 1938 році вони випустили модель Big Crown, яка стала відома завдяки своїй надійності і легкості використання в негоду і сильному вітрі.

Коли прийшла популярність на впровадження в хронометри кварцових механізмів, в 1968 році Oris створила свій перший модельний ряд годинників з даними механізмами. Однак уже в 1982 році вони стали одним з перших швейцарських виробників, які повернулися до виробництва механічних годинників, коли вони були на межі зникнення і повернули їх популярність до життя.

Сьогодні Оріс продовжує інноваційну діяльність і розробку нових технологій, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів. Виробництво активно підтримує різноманітні благодійні та екологічні проекти, включаючи проекти захисту океанів та лісів. Цікавим фактом є те, що для створення хронометрів Oris, на заводі застосовували енергію від тієї самої річки, з якої все почалося.

Успіх наручних годинників Оріс

  • Нагороджені сертифікатів точності більше 200 разів
  • Входить в ТОП-10 найбільших виробників хронометрів Швейцарії з початку 20 століття і до сьогоднішніх днів.
  • Користувалися популярністю у відомих особистостей, таких як: Кіану Рівз - актор у фільмі «Матриця», Ральф Шумахер - відомий автогонщик з «Формули-1», Майлз Девіс - музикант і багато інших.

Які колекції можна купити у фірми Oris

Серед найбільш популярних колекцій наручних годинників Oris можна виділити наступні: Aquis, Big Crown, Divers, Artelier, ProDiver, Culture та інші. У кожній з них є свої особливості і характеристики, що відповідають певним потребам покупців.

Де купити оригінальний годинник Оріс

Наручні годинники Oris часто використовуються як подарунки, оскільки вони є символом престижу та гарного смаку. Крім того, вони можуть стати надійним помічником у повсякденному житті. Механічний годинник Оріс можна легко замовити на нашому сайті Стиль-Тайм за недорогими цінами. Доставляємо вироби своїм клієнтам по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Кропивницький, Запоріжжя та інші міста.

Залишилися питання?

Які Чоловічі годинники Оріс найбільш популярні на 2023 рік в Україні?

ORIS Diving Aquis GMT Date 798.7754.4135 RS 4.24.65EB

ORIS Artix GT Chronograph 774.7750.4153 MB 8.22.87

Недорогі моделі наручних годинників Oris?

ORIS Diving Aquis Date Relief 733.7730.4153 MB 8.24.05PEB

ORIS Artix Date 733 7642 4054 LS 5 21 81FC

Середня ціна на моделі Oris з офіційного каталогу?

Середня вартість на оригінальний годинник Оріс-106000 грн.

Вгору