На всі годинники надається офіційна гарантія від 12 до 36 місяців, в залежності від виробника.
   Гарантія розповсюджується на недоліки, які виникли з вини виробника.
   Заміна несправних частин та пов'язана з цим робота виконується безкоштовно.
 
   Всі умови гарантії регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».
 
   Протягом гарантійного терміну допускається і не є дефектом:
 
1.     Зношування ремінця, браслета, корпусу годинника, кнопок, переводних голівок, а також покриття годинника (позолоти, металізації і т.п.) в процесі експлуатації.
2.     Неузгодженість годинної і хвилинної стрілок менш ніж половини хвилинного розподілу (при поєднанні їх у положенні 12:00).
3.     Відхилення секундної стрілки від штрихів ділення шкали менше 0,5 секундного поділу.
4.     Люфт годинної або хвилинної стрілок годинника в межах 0,5 секундного поділу.
5.     Відхилення технічних характеристик виробу від зазначених у технічній документації граничних параметрів, причини яких можуть бути усунені шляхом регулювання і налаштування в умовах сервісного центру без заміни деталей.
6.     При використанні виробу в умовах різких перепадів температур допускається незначне утворення конденсату на внутрішній стороні скла. Дане явище обумовлено законами фізики та не являється дефектом.
 
   Гарантія не розповсюджується на:
1.     Вироби, що мають сліди порушення правил експлуатації:  сліди ударів і механічних пошкоджень: вм'ятини, зазубрини, стрілки, цифри і риски, що відскочили, відсутність або деформація переводної голівки.  Сліди несанкціонованого розкриття або спроби ремонту неуповноваженими  на те сервісними центрами.
2.     Пошкодження (зовнішні або внутрішні), які викликані будь-яким механічним впливом, ударними або вібраційними навантаженнями, застосуванням зовнішньої сили до частин виробу, розбите чи випавше скло, тріщини, відколи, подряпини, деформації матеріалів і деталей, злам або вигинання осі переводної голівки, відрив вушок корпусу для кріплення браслета і т.п.
3.     Пошкодження виробу водою внаслідок порушення правил експлуатації. Годинники з написом «Water resistance», WR30 не призначені для плавання. Забороняється натискати на голівку і кнопки годинника, які знаходиться у воді.
4.     Пошкодження годинника водою при відсутності на них маркування WR50, 100, 200 або 300 м.
5.     Пошкодження механізму календаря в результаті переведення стрілок споживачем у період між 23.00 і 04.00 годинами (коли задіяний механізм автоматичної зміни дати і дня тижня).
6.     Пошкодження, які є наслідком проникнення сторонніх предметів, речовин або комах всередину годинника.
7.     Пошкодження в результаті попадання у виріб їдких хімічних речовин або розчинників.
8.     Природній знос частин, які мають обмежений термін служби.
 
 
   Гарантія недійсна у випадках:
 
1.     Порушення правил експлуатації або використання виробу не за призначенням;
2.     Відсутній або неправильно заповнений гарантійний талон (відсутня назва моделі, дата продажу, штамп організації торгівлі, підпису покупця і продавця), або встановити обґрунтованість талона сумнівного походження.
   Гарантійне обслуговування годинників здійснюється в містах: Київ, Дніпро, Харків, Кропивницький.
   Гарантія на шкатулки з автопідзоводом «Salvadore» складає 12 місяців.
 
   Для уточнення деталей та отримання інформації про умови гарантійного обслуговування годинників ви можете зв'язатися з нами